Organizujemy turniej. Potrzebna pomoc :-)

Informujemy, że w dniu 28 stycznia nasza drużyna organizuje I Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Halowej rocznika 2007. Poza dwoma drużynami Unii swój udział potwierdziły zespoły: Polonia Bytom, Akademia Piłkarska Bielik, Forteca Świerklany, Płomień Połomia, Odra Wodzisław Śląski.

W trakcie turnieju planujemy zorganizowanie bufetu z ciastami oraz ciepłymi napojami, za które będziemy zbierać dobrowolne opłaty. Zgromadzone środki finansowe zostaną przekazane na rzecz fundacji ISKIERKA zajmującej się pomocą dzieciom z chorobami nowotworowymi.

Nie ukrywamy, że będzie potrzebna pomoc w organizacji turnieju. Potrzebne są chętne osoby, które upieką ciasta oraz pomogą w dniu turnieju w obsłudze bufetu.

Ponadto jeśli znacie Państwo firmę, która) chciałaby wesprzeć finansowo (nawet najmniejszą kwotą) organizację naszego turnieju (w zamian np. za wywieszenie na hali reklamy firmy) bardzo prosimy o przekazanie tej informacji trenerowi.