Piątkowy i sobotni mecz - ważne informacje.

W piątek zamiast treningu udajemy się do Turzy Śląskiej na mecz z miejscową Unią w ramach rozgrywek w Podokręgu Racibórz. Zbiórka w Turzy o godz. 16:00. Początek spotkania o godzinie 16:30. Trawa naturalna. Stroje niebieskie. Na mecz jadą wszyscy poza zawodnikami: Kula, Popela, Kopeć.

W sobotę zbiórka na mecz o godzinie 9:50 na stadionie PWSZ. Stroje niebieskie. Zaraz po przybyciu na stadion wykonane zostanie zdjęcie grupowe oraz zdjęcia indywidualne. Proszę, aby każdy miał kompletny strój - niebieska koszulka, granatowe spodenki, niebieskie getry. Kadra: wszyscy zawodnicy. Początek meczu z TS United Żywiec o godz. 11:00. Prosimy o liczne przybycie (całymi rodzinami) i wsparcie naszych młodych zawodników.