Powrót ze Skoczowa w dobrych nastrojach.

Cenne trzy punkty wywozi nasza drużyna ze Skoczowa. W meczu 5 kolejki pokonaliśmy miejscowy Lukam 2:0. Początek meczu z lekką przewagą po naszej stronie, ale po kilku minutach to rywale mieli dogodne sytuacje do zdobycia bramki. Na szczęście dziś .... mieliśmy szczęście. Po koniec pierwszej połowy dośrodkowanie Dawida Bartosika zamieniło się  w przepiękną bramkę i prowadziliśmy 1:0. W drugiej połowie więcej gry kombinacyjnej z naszej strony,ale nie ustrzegliśmy się błędów. Najważniejsze, że udało się nie stracić bramki, a w 51 minucie na 2:0 przepięknym strzałem z dystansu popisał się Kacper Oszek. Rywale jeszcze rzucili się do ataku, my też mieliśmy swoje okazje, ale wynik się nie zmienił.

Za nami kolejne spotkanie z mocną drużyną. Cieszy wygrana, ale do znudzenia trzeba przypominać słowa naszego trenera, że w tej grupie o punkty w każdym meczu będzie bardzo ciężko. Naszym zawodnikom gratulujemy, rywalom dziękujemy za dobry mecz i życzymy powodzenia w kolejnych.

Lukam 2010 Sp. z o.o - KS Unia Racibórz 0:2 (0:1)

Bramki: Dawid Bartosik, Kacper Oszek

Skład: Bulenda(br), Chmiel, Ronin(k), Śmigowski, Kopeć, Oszek, Rutowicz, Bartosik, Popela, Kula, Poznakowski, Czech, Krybus. Trener: Tomasz Oszek.

Zdjęcia ze spotkania dostępne są w galerii.