Remis w Tychach.

Jeden punkt wywozimy z trudnego terenu w Tychach. Mecz z miejscowym APN GKS na rewlacyjnie przygotowanym obiekcie do łatwych nie należał. Pierwsza połowa lekko przespana, rywale atakowali i raz udało im się pokonać Bulka, który wcześniej popisał się kilkoma dobrymi interwencjami. W drugiej połowie lepsza gra, od początku ruszamy do odrabiania strat. Udało się w 54 minucie - po mądrze rozegranym rzucie rożnym Kacper umieszcza piłkę w bramce. Ostanie minuty nerwowe i szczęśliwe, piłkę z naszej lini bramkowej wybija Rucio. Za ten mecz należałoby wyróżnić ... wszystkich. Przegrywamy, ale potrafimy podnieść głowy i wracać do domu w dobrych nastrojach.Brawo!

Miły akcent meczu - sędzia. Sprawiedliwie prowadzone zawody z sympatycznym komentarzem z jego strony :-) Rywalom dziękujemy za mecz i ....zazdrościmy tak pięknego kompleksu boisk.

Za tydzień w sobotę u siebie mecz TS United Żywiec. Dobrze przepracowany tydzień, a potem walka o zwycięstwo.