Sobotnie mecze - informacja.

W ta sobotę 27 kwietnia tak wypadło, że rozgrywamy mecz zarówno w lidze wojewódzkiej, jak również w lidze Podokręgu Racibórz. W lidze raciborskiej druzynę poprowadzi prawdopodobnie trener Dariusz Binek. Poniżej informacja dotycząca spotkań.

Mecz w lidze Podokręgu Racibórz z UKS Gracz Lyski rozegrany zostanie w sobotę 27 kwietnia o godzinie 10:00 w Nowej Wsi przy ul. Rybncikiej. Zbiórka na boisku o godzinie 9:30. Kadra: Szyra, Chmiel, Kucza, Koczy, Koryciak, Goc, Joszko, Koloch + zawodnicy z grupy 2008. Stroje niebieskie . Zabieramy obuwie na sztuczną i naturalną nawierzchnię.

Mecz w lidze wojewódzkiej z APN GKS Tychy rozegrany zostanie w sobotę 27 kwietnia o godzinie 10:30 w Tychach. Zbiórka na parkingu pod supermarketem Leclerc o godzinie 8:30. Przejazd autobusem. Kadra: Bulenda, Ronin, Kula, Śmigowski, Popela, Rutowicz, Oszek, Poznakowski, Czech, Kopeć, Bartosik, Krybus. Stroje żółto-niebieskie. Zabieramy obuwie na sztuczną i naturalną nawierzchnię.

Uwaga - składy na poszczególne mecze mogę ulegać drobnym korektom, wówczas te osoby zostaną poinformowane telefonicznie. Proszę pamiętać, aby zawodnicy mieli ze sobą dokument tożsamości!