Wygrana z APN GKS Tychy.

Dobre zawody rozegrali nasi zawodnicy w 13 kolejce ligowej. Po trzech trafieniach Kacpra Oszka pokonaliśmy APN GKS Tychy. Takich spotkań w wykonaniu naszych młodych zawodników oczekujemy jak najwięcej. Dużo zaangażowania, walki, gry kombinacyjnej. Z drugiej strony zero stresu i co najważniejsze...zero wzajemnych pretencji :-) Brawo trener, brawo drużyna! Mecz był tak przyjemny do oglądania, że sędzia nie zamierzał go kończyć :-)

Drużynie APN GKS Tychy dziękujemy za dobre i czyste spotkanie. Życzymy powodzenia w kolejnym spotkaniu.

Kolejny raz warto podkreśłić stan murawy, na której rozegraliśmy spotkanie. Panowie gospodarze z PWSZ znów stanęli na wysokości zadania! Rodzice brawo za perfekcyjne ustawienie bramek :-)