Wygrana z Siódemką Tychy.

Szczęśliwa była dla nas 10 kolejka ligowa. Na rewelacyjnie przygotowanej murawie stadionu PWSZ pokonaliśmy Siódemkę Tychy 4:0. Początek lekko nerwowy w naszym wykonaniu i to rywale mieli szanse na zdobycie bramek. Na szczęście kolejne minuty były coraz lepsze w naszym wykonaniu i po dwóch trafieniach Kacpra Oszka do przerwy prowadziliśmy 2:0. Druga połowa to kontynuacja dobrej gra, potrafiliśmy utrzymać się przy piłce, tworzyliśmy sytuacje bramkowe. Dwie udało zamienić się na gole autorstwa Kacpra Oszka i Michała Rutowicza. Przeciwnikom dziękujemy za mecz i życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach ligowych. My za tydzień wyjazdowy mecz z liderem w Bielsku i walka o kolejne punkty!

KS Unia Racibórz - KS Siódemka Tychy 4:0 (2:0)

Bramki: Kacper Oszek x 3, Michał Rutowicz

Skład: BULENDA, CHMIEL, KULA, ŚMIGOWSKI, RONIN, POPELA, KOPEĆ, RUTOWICZ, BARTOSIK, KRYBUS, CZECH, POZNAKOWSKI, OSZEK, SZYRA.