Poniedziałkowy trening odwołany. Wtorkowy wyjazd do Żywca - aktualizacja

W poniedziałek trening nie odbędzie się. We wtorek 10 września wyjazd na mecz do Żywca. Zbiórka 14:10 pod supermarketem eLeclerc, wyjazd 14:15. Z uwagi na podróż w godzinach szczytu proszę przybyć punktualnie, aby o godzinie 14:15 bus rzeczywiście wyjechał.

Kadra:  Bulenda, Ronin, Kula, Chmiel, Oszek, Rutowicz, Śmigowski, Popela, Bartosik, Kopeć, Krybus, Czech, Poznakowski. Stroje żółto-niebieskie.

Pozostali zawodnicy z uwagi na zły stan boiska w Rudniku i odwołany mecz mają wolne.

Do znudzenia przypominamy, że każdy zawodnik musi w czasie meczu posiadać przy sobie dokument tożsamości ze zdjęciem. W przypadku gdy któraś z drużyn poprosi o weryfikację sędzia może zawodnika bez dokumentu nie dopuścić do gry!